Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

10 nejvíce stmelujících a pozitivních kreslených obrázků o koronaviru

714 návštěv

V dobách, jako je tato, je potřeba si vzájemně projevovat soucit a přátelství. Kreslit vtipy se dá i jinak. Koukněte se na výběr těch, které vás v dnešní době mohou potěšit.

10. místo - Martin Hampejs. Na začátek trochu odlehčeně. Sice tento vtip stmeluje hlavně kriminální živly, ale nejsme xenofóbové, že?

9. místo - Mike Luckovich. A co když je člověk těžce nemocný, ale naštěstí ne koronavirem? Také pozitivní!

8. místo - Dave Granlund. Jste manželka typického vysedávače u sportovních přenosů? Pak jistě oceníte tento vtip :)

7. místo - Miroslav Kemel. Zjištění, že existuje něco, čeho se teroristé (samozřejmě ti nesebevražední) bojí více, je určitě pozitivní!

6. místo - Osama Hajjaj. I když je téma migranti pro spoustu lidí diskutabilní, určitě se na tomto obrázku najde něco pozitivního: to, že v jeden moment stojíme na opačných stranách barikády ještě neznamená, že v druhý nebudeme stát pospolu.

Osama Hajjaj vtipy č.8049 - Koronavirus
Téma: Koronavirus
Autor: Osama Hajjaj
Kategorie: Zdraví, Rodina

5. místo - Osama Hajjaj. A podruhé Osama. Tento plodný autor se opět překonal. Podle mě naprosto nadčasové, ale v dnešní době skutečně hyperaktuální. Náboženství, které své poslední naděje upíná k vědě.

4. místo - Marian Kamensky. K tomu asi není třeba co dodávat. Příroda má teď také zasloužené volno.

3. místo - Rob Rogers. Tleskáme jim, vděčíme jim za jejich pomoc. Děkujeme vám zdravotníci, prodavači, doručovatelé a roznašeči, kteří pro nás pracujete v zavirovaném terénu.

2. místo - Steve Breen. Když to jde jinak. Tento držitel Pulicerovy ceny neustále dokazuje, že je stále na špičce. Takto ukázal, jak máme na výběr.

1. místo - Jeff Danziger. Těžké časy nás stmelují. Bývalý voják umí tnout do živého. Díky autorovu stylu kresby spolu s vytříbeným citem může být tento obrázek inspirací pro nás i pro naše okolí. Tento obrázek nepotřebuje vedle žádné další kontrastní okénko, je silný tak, jak je.

Líbil se vám tento článek? Šiřte dál, ať zvedneme hlavy vzhůru :)

Co se děje Koronavirus
So, 21/03/2020 - 13:38
Souhlasíte?
TOPlist