Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

Aktuality


Návštěvnost se nám za rok zvýšila o 60%. Děkujeme všem!

St, 27/12/2017 - 14:43

Humor. Něco takového nám v letošním roce rozhodně nescházelo. Smáli jsme se politikům, smáli jsme se vtipům od našich pravidelných přispěvatelů.

V roce 2017 to vypadalo takto:
Návštěvy unikátních uživatelů - 136 925
Zobrazení vtipů - 613 182
Počet stránek na 1 návštěvu - 3,61
Průměr za den - 550
Rekord za den - 1872

Jaká slova lidé hledali na Googlu a dostali se k nám?
* Data jsou za poslední 3 měsíce

Číst dál


Pozvánka na druhý ročník předávání ceny Rohatý Dalí

Ne, 23/04/2017 - 22:48
Pozvánka na druhý ročník předávání ceny Rohatý Dalí

Dobrý den,

Ve spolupráci s firmou T-net s.r.o proběhne druhý ročník předávání cen kresleného humoru Ten Kreslený Vtip - Rohatý Dalí, který se letos bude opět odehrávat pod Pražským hradem v Jazzové sekci.

Součástí je také výstava, na které budou vidět kresby nejen účastníků, ale i staré školy autorů, jako je např. Jiří Winter Neprakta. Počet vystavovaných kreseb bude přesahovat dvěstě nejlepších kreslených vtipů za poslední rok.

Číst dál

Jste autor kresleného humoru? Přihlaste se na výstavu v Praze pod Pražským hradem

Pá, 07/04/2017 - 16:23

Již brzy zde přibudou informace o druhém ročníku předávání cen Ten Kreslený Vtip: Rohatý Dalí. V současné době hledáme umělce, kteří mají zájem vystavit svá díla věnující se aktuálnímu dění za poslední rok.

Rádi bychom poskytli prostor na druhém ročníku předávání cen Ten Kreslený Vtip: Rohatý Dalí, jejichž vernisáž proběhně 4.5 2017 v Jazzsove sekci pod Valdštenjsnou zahradou v Praze (pod Pražským hradem). Výstava samotná bude probíhat 28.4. - 14.5.

Číst dál

Výsledky soutěže o nejlepší komix

Pá, 10/02/2017 - 15:47
Výsledky soutěže o nejlepší komix

Ve spolupráci s časopisem Školní noviny proběhla soutěž o nejlepší komix. Je moc příjemné, když se mezi mladými lidmi najdou tací, kteří mají dobrý tah a také humor. Věříme, že z těchto mladých kreslířů jednou vyrostou profesionálové na slovo vzatí.

Vítězové mají možnost vybrat si jakýkoliv vtip na kreslenyvtip.cz a dostanou jeho originální formát. Výherkyně dostane také knížku Mezopotámie - Lidé starověku: co nám o sobě řekli a také uveřejníme její následující tvorbu v její vlastní rubrice.

Číst dál

Unie karikaturistů zvolila Vtip měsíce ledna 2017

St, 01/02/2017 - 12:11

Soutěž Vtip měsíce pořádaná Českou unií karikaturistů vstoupila do roku 2017 s rekordní účastí. Celkem 80 příspěvků hodnotili letos poprvé samotní členové unie. Zatímco v prvním ročníku se hodnocení ujalo předsednictvo, v dalších dvou letech tento úkol připadl odborné externí porotě, tak v letošním čtvrtém ročníku mohou o vítězi rozhodovat sami členové.

Číst dál


Nepraktovo dílo na Ten Kreslený Vtip

Pá, 13/01/2017 - 09:57

Jste velmi hrdí, že vám budeme moci představit kompletní nepraktovo dílo čítající něco okolo 15.000 kreseb na kreslenyvtip.cz. Toto dílo jsme schopni kompletovat díky vynikající dlouhodobé práci pana Jaroslava Kopeckého, který jeho práci sbírá už přes 30 let a vede o nich záznamy.

Spolupráce probíhá na základě domluvy s pozůstalými od pana Jiřího Wintera Neprakty a pana Švandrlíka, který se na velkém počtu kreseb podílel z pohledu námětů.

Věřím, že se vám sbírka bude líbit. Nahrávání probíhá od začátku ledna.

Číst dál

Stránky

Zkopírujte kód a vložte ho na svůj web. Šířka obrázků se přizpůsobuje vašemu obsahu. Zobrazuje se vždy nejnovější obrázek.
TOPlist