Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

Interní novinky


PF 2017

Ne, 11/12/2016 - 16:47
PF 2017

Zdravím vás,

Je to pravda - jsou tu další Vánoce. Opravdu je to rok, co jsme nadávali na pěkné počasí o Vánocích. Skoro, jakobychom se posledních pár let mohli spolehnout na to, že po listopadové zimě bude ještě do konce roku příležitost se opalovat.

Nicméně, i tak vám kromě humoru přeju příjemné prožití vánočních svátků, bacha na kosti, a pokud na nový rok budete odpalovat, namiřte vaše projektily na Pražský hrad, třeba ho to osvítí.

Veselé Vánoce,

Kryštof Bernat
Ten Kreslený Vtip

Číst dál

Statistiky kresleného vtipu: Už je nás 170!

Po, 23/12/2013 - 21:45
Statistiky kresleného vtipu: Už je nás 170!

Vážení přátelé kresleného humoru, satiry a kreslených vylomenin. Jsme moc rádi, že vás kreslenyvtip.cz baví. V nastávajícím roce nás čekají velké a zásadní změny, samozřejmě k lepšímu :) Je nám ctí, že s námi bude spolupracovat jedno zatím nejmenované nakladatelství s dlouholetou tradicí, které nám poskytne zázemí pro další rozvoj, abyste byli všichni spokojení.

Statistiky z letošního roku jsou pro nás krásným výsledkem a důkazem, že to co děláme má smysl. Za rok 2013 to vypadalo takto:

Číst dál

Nové profily! Staňte se fanouškem vašich autorů!

Út, 16/07/2013 - 16:44
Nové profily! Staňte se fanouškem vašich autorů!

Po dlouhém úsilí vám můžeme představit novou funkci Encyklopedie kreslených vtipů; Fanouškovskou základnu! Každý autor od teď sbírá své vlastní fanoušky. Mějte přehled nad vašimi autory, přihlašte se a fanděte humoru, který vám sedne!

Dalšími změnami prošel uživatelský profil, který nyní přehledně zobrazuje vaše nahrané a oblíbené kreslené vtipy přehledně a jednoduše. Při kliku na fotku nyní uvidíte i další detaily, jako např. počet návštěv apod. Také lze rovnou hlasovat. 

Číst dál

Nová titulní strana nabízí slosování kvalitních vtipů

Po, 27/05/2013 - 16:17
Nová titulní strana nabízí slosování kvalitních vtipů

Až na výjimky se nám v poslední době daří přidávat denně kreslené vtipy. Pomahají nám s tím hlavně zásoby obrázků Jana Bernata, Miroslava Kemela, Pavla Kantorka a dalších. 

Na horizontu světlých zítřků si představuji, jak bude denně 50 nových kreslených vtipů také k aktuálním tématům u nás i v zahraničí. Tomu by měla pomoci připravovaná funkce "Nakreslit vtip", přes kterou budete moci okamžitě nakreslit svůj vlastní vtip v editoru typu Photoshop.

Číst dál

Hledáme redaktory kresleného vtipu

Po, 22/04/2013 - 10:45
Hledáme redaktory kresleného vtipu

Vážení přátelé kreslenéhu humoru. Hledáme členy našeho teamu nadšenců, abychom se postarali o část česko-slovenského kulturního dědictví, k nímž kreslený humor (neboli kreslené vtipy) bezpochyby patří.

Požadavky:

  • Povědomí o českém a nebo slovenském kresleném humoru

Oceníme:

  • Vlastní sbírku kreslených vtipů
  • Povědomí o světovém kresleném humoru
  • Scanner nebo jakékoliv zařízení pro množení kreslených vtipů, které budete chtít zařadit do databáze

Možnosti:

Číst dál

2,000 kreslených vtipů od 82 autorů z 30 zemí světa

Po, 22/04/2013 - 10:10
2,000 kreslených vtipů od 82 autorů z 30 zemí světa

Máme ohromnou radost, že navštěvujete kreslený vtip. Díky vaší návštěvnosti a zájmu jsme pro vás připravili různorodé katergorie, které by vás mohly pobavit a zaujmout.

Kreslené vtipy u nás v sobě obsahují informace, pomáhající k rozpoznání povahy humoru kreslenéhu vtipu. Dovolujeme si vám tedy nabídnout následující kategorie:

Číst dál

1200 vtipů za 2 měsíce provozu!

Út, 11/12/2012 - 11:03
1200 vtipů za 2 měsíce provozu!

Kdo by tomu věřil, provoz webu se rozjíždí a my můžeme mezi sebou přivítat 5 nových členů. Mezi nimi jsou i členové České Unie Karikaturistů, Jiří Bernard, Martin Hron a Ivo Chadžiev.

Navíc za 2 měsíce na internetu jsme naschromáždili celých 1200 vtipů. Tímto tempem jich bude koncem roku 2013 neuvěřitelných 9 tisíc! Držte nám palce, takový je plán.

Číst dál

Zkopírujte kód a vložte ho na svůj web. Šířka obrázků se přizpůsobuje vašemu obsahu. Zobrazuje se vždy nejnovější obrázek.
TOPlist