Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

Interní novinky


Rohatého Dalího si odnesli Václav Novák a Jiří Bernard

Ne, 21/05/2017 - 23:22
Rohatého Dalího si odnesli Václav Novák a Jiří Bernard

Vážení přátelé neokázalého smíchu, milí návštěvníci webového portálu Ten Kreslený Vtip, máme radost, že se druhý ročník předávání cen Rohatý Dalí 2017 díky vám tak povedl.

Dovolte mi, abych se představil. Moje jméno je Kryštof Bernat. Jsem manžel, milovník inspirace a zakladatel projektu Ten Kreslený Vtip, který za svých 5 let existence pozval do světa kresleného humoru přes 214 tisíc unikátních uživatelů a více než milionkrát zobrazil to, co na konci pobavilo, nebo možná i něco víc.

Číst dál

PF 2017

Ne, 11/12/2016 - 16:47
PF 2017

Zdravím vás,

Je to pravda - jsou tu další Vánoce. Opravdu je to rok, co jsme nadávali na pěkné počasí o Vánocích. Skoro, jakobychom se posledních pár let mohli spolehnout na to, že po listopadové zimě bude ještě do konce roku příležitost se opalovat.

Nicméně, i tak vám kromě humoru přeju příjemné prožití vánočních svátků, bacha na kosti, a pokud na nový rok budete odpalovat, namiřte vaše projektily na Pražský hrad, třeba ho to osvítí.

Veselé Vánoce,

Kryštof Bernat
Ten Kreslený Vtip

Číst dál

Statistiky kresleného vtipu: Už je nás 170!

Po, 23/12/2013 - 21:45
Statistiky kresleného vtipu: Už je nás 170!

Vážení přátelé kresleného humoru, satiry a kreslených vylomenin. Jsme moc rádi, že vás kreslenyvtip.cz baví. V nastávajícím roce nás čekají velké a zásadní změny, samozřejmě k lepšímu :) Je nám ctí, že s námi bude spolupracovat jedno zatím nejmenované nakladatelství s dlouholetou tradicí, které nám poskytne zázemí pro další rozvoj, abyste byli všichni spokojení.

Statistiky z letošního roku jsou pro nás krásným výsledkem a důkazem, že to co děláme má smysl. Za rok 2013 to vypadalo takto:

Číst dál

Nové profily! Staňte se fanouškem vašich autorů!

Út, 16/07/2013 - 16:44
Nové profily! Staňte se fanouškem vašich autorů!

Po dlouhém úsilí vám můžeme představit novou funkci Encyklopedie kreslených vtipů; Fanouškovskou základnu! Každý autor od teď sbírá své vlastní fanoušky. Mějte přehled nad vašimi autory, přihlašte se a fanděte humoru, který vám sedne!

Dalšími změnami prošel uživatelský profil, který nyní přehledně zobrazuje vaše nahrané a oblíbené kreslené vtipy přehledně a jednoduše. Při kliku na fotku nyní uvidíte i další detaily, jako např. počet návštěv apod. Také lze rovnou hlasovat. 

Číst dál

Nová titulní strana nabízí slosování kvalitních vtipů

Po, 27/05/2013 - 16:17
Nová titulní strana nabízí slosování kvalitních vtipů

Až na výjimky se nám v poslední době daří přidávat denně kreslené vtipy. Pomahají nám s tím hlavně zásoby obrázků Jana Bernata, Miroslava Kemela, Pavla Kantorka a dalších. 

Na horizontu světlých zítřků si představuji, jak bude denně 50 nových kreslených vtipů také k aktuálním tématům u nás i v zahraničí. Tomu by měla pomoci připravovaná funkce "Nakreslit vtip", přes kterou budete moci okamžitě nakreslit svůj vlastní vtip v editoru typu Photoshop.

Číst dál

Hledáme redaktory kresleného vtipu

Po, 22/04/2013 - 10:45
Hledáme redaktory kresleného vtipu

Vážení přátelé kreslenéhu humoru. Hledáme členy našeho teamu nadšenců, abychom se postarali o část česko-slovenského kulturního dědictví, k nímž kreslený humor (neboli kreslené vtipy) bezpochyby patří.

Požadavky:

  • Povědomí o českém a nebo slovenském kresleném humoru

Oceníme:

  • Vlastní sbírku kreslených vtipů
  • Povědomí o světovém kresleném humoru
  • Scanner nebo jakékoliv zařízení pro množení kreslených vtipů, které budete chtít zařadit do databáze

Možnosti:

Číst dál

2,000 kreslených vtipů od 82 autorů z 30 zemí světa

Po, 22/04/2013 - 10:10
2,000 kreslených vtipů od 82 autorů z 30 zemí světa

Máme ohromnou radost, že navštěvujete kreslený vtip. Díky vaší návštěvnosti a zájmu jsme pro vás připravili různorodé katergorie, které by vás mohly pobavit a zaujmout.

Kreslené vtipy u nás v sobě obsahují informace, pomáhající k rozpoznání povahy humoru kreslenéhu vtipu. Dovolujeme si vám tedy nabídnout následující kategorie:

Číst dál

1200 vtipů za 2 měsíce provozu!

Út, 11/12/2012 - 11:03
1200 vtipů za 2 měsíce provozu!

Kdo by tomu věřil, provoz webu se rozjíždí a my můžeme mezi sebou přivítat 5 nových členů. Mezi nimi jsou i členové České Unie Karikaturistů, Jiří Bernard, Martin Hron a Ivo Chadžiev.

Navíc za 2 měsíce na internetu jsme naschromáždili celých 1200 vtipů. Tímto tempem jich bude koncem roku 2013 neuvěřitelných 9 tisíc! Držte nám palce, takový je plán.

Číst dál

Zkopírujte kód a vložte ho na svůj web. Šířka obrázků se přizpůsobuje vašemu obsahu. Zobrazuje se vždy nejnovější obrázek.
TOPlist