Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

Miloslav Martenek

Technika: - neuvedeno - (2 vtipů)
Barvy: Barevné (2 vtipů)
Nálada: - neuvedeno - (2 vtipů)
Původ: - neuveden -
Rok narození: - neuveden -
Odkazy: - neuvedeny -
Miloslav Martenek č.4010 -
Kategorie profilu: Sex, Vztahy
Návštěvnost profilu: 0
Návštěvnost vtipů:
Průměr na 1 vtip: 0 návštěv
Archiv autora

Úspěšnost v kategoriích
Miloslav Martenek č.4010 -
návštěv (1 vtipů)
0 návštěv na 1 vtip
Miloslav Martenek č.4010 -
návštěv (2 vtipů)
0 návštěv na 1 vtip

Reklama na Drupal Arts

drupal

Drupal web od - Drupal ᐬrts
Nechte si postavit web v drupalu


Vtipy a vtipné obrázky od Miloslav Martenek

Vtip července 2016

Po, 05/09/2016 - 14:09

V červenci dorazilo 64 kreseb, což je na prázdninový měsíc slušný výsledek. Šest jich bohužel bylo vyřazeno, protože byly buď nad limitem tří kreseb na jednoho kreslíře, nebo soutěžily opakovaně. Čistě technicky by se dala vyřadit asi polovina kreseb, protože autoři nedodržují instrukce ohledně uvádění jména autora a číslování kreseb, tak na tom prosím zkuste zapracovat.

Zajímavostí červencového kola je, že mezi soutěžícími se snad poprvé od založení soutěže objevil Radek Rakus, současný místopředseda ČUK.

Číst dál

Vtip měsíce října

St, 09/11/2016 - 19:57

V říjnovém kole se nám objevilo 71 kreseb, přičemž jedna byla vyřazena z důvodu nevhodnosti. Opět dorazily i kresby od nových autorů, což nás těší. Zároveň nedorazily kresby od některých tradičních autorů, což nás netěší. Doznívalo téma voleb, rozeznívalo se téma rozvíjejících se bilaterálních vztahů s Čínou. Nemalá část autorů dál pokračovala ve svých oblíbených tématech bez ohledu na aktuální politické akrobacie.

Číst dál

Unie karikaturistů zvolila Vtip měsíce ledna 2017

St, 01/02/2017 - 12:11

Soutěž Vtip měsíce pořádaná Českou unií karikaturistů vstoupila do roku 2017 s rekordní účastí. Celkem 80 příspěvků hodnotili letos poprvé samotní členové unie. Zatímco v prvním ročníku se hodnocení ujalo předsednictvo, v dalších dvou letech tento úkol připadl odborné externí porotě, tak v letošním čtvrtém ročníku mohou o vítězi rozhodovat sami členové.

Číst dál

Víno bez hranic 2017

So, 25/02/2017 - 12:19
Víno bez hranic 2017

Třetí narozeniny v životě človíčka, to bývá veliká sláva. S velkým dortem na stole, se třemi zapálenými svíčkami, s usměvavými rodiči a prarodiči a s nezbytnou kupou měkkých i tvrdých dárečků.

Číst dál

Zkopírujte kód a vložte ho na svůj web. Šířka obrázků se přizpůsobuje vašemu obsahu. Zobrazuje se vždy nejnovější obrázek.
TOPlist