Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

Proč publikovat na Ten Kreslený Vtip?


1. Kde jinde?

Kreslenyvtip.cz je největší česko-slovenský web zaměřený na kreslený humor a satiru.

2. Zpětná vazba

Nevíte, zda má váš obrázek úspěch? Sledujte statistiku počtu zobrazení vašeho vtipu. Když budete mít štěstí, dostanete se do TOP 5 za poslední den na hlavní stranu.

3. Učíme o vás

Mějte přehled o všech vašich obrázcích. Graficky přehledný autorský profil a katalog se vám vytváří automaticky tak, aby byl lehce dohledatelný a nabádal ostatní brouzdat dál vaším dílem.

4. Můžete využít trendů

Možná jste už slyšeli, že aktuální děj vyvolává pozornost. Na vtipy o aktuálním dění jsme to nejlepší místo. Například po vítězství Donalda Trumpa jsme byli okamžitě na prvním místě na googlu pro “trump vtipy”. Pokud toho využijete, budete vidět :)

5. Prodej vtipů na webu

Někteří autoři mají zájem prodávat své kresby. V takovém případě jsme pro vás připravili tuto možnost. Stačí při nahrávání vtipu souhlasit s prodejem.

6. Snadné vyhledávání

Nemůžete si vzpomenout, kde máte ten vtip se psem v parku? Žádný problém! Zadejte na webu “vaše jméno pes park”
a dostanete, oč jste žádali.

7. Buďte vidět

Kreslíte politické vtipy? Budete vidět na internetu nejen v kategorii politika, ale i ve všem, co se vašeho vtipu týká. Např. “Zeman, Alkohol, Pražský Hrad”, apod.

8. Výstavy humoru

Umíme vystavit vaše kresby. V jazzové sekci pod Pražským hradem letos vystavujeme přes 30 autorů a 250 kreseb.
Ale funguje to i opačně... Budete mít výstavu? Skvělé! Dejte o tom vědět na webu a vaše výstava bude vidět na titulní straně. Můžete k ní nahrát i plakát :)

9. Zajímáte nás

Každý autor je jedinečný. Máte i další koníčky nebo nápady, které souvisí s humorem nebo světem kresleného humoru? Např. píšete básně, fotíte vtipné události, nebo snad vymýšlíte srandovní citáty? Podělte se s námi o ně a my pro vás na webu vymyslíme místo.

10. Váš kontaktní fomulář

Pokud tuto funkci zapnete, mohou vás potenciální zákazníci, které jste zaujal, kontaktovat přímo prostřednictvím tlačítka na vašem profilu.

Pokračujte na "Jak nahrát svůj první vtip"

TOPlist