Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

Sledování sportovních přenosů v televizi narušuje partnerský život


PITTSBURGH – Fotbalové či jiné televizní sportovní přenosy mohou způsobit problémy mnoha párům, ve kterých je jeden z partnerů sportovní fanoušek a druhý ne. Zjistili to autoři amerického výzkumu ze společnosti Marc USA. Ti zkoumali součinnost partnerů, kdy jeden sleduje často v televizi sport a druhý nikoliv.

Průzkumu se zúčastnilo na osm set domácností velmi často sledujících televizní přenosy, zřídkakdy nebo nikdy sledující sport v televizi a páry, u kterých jeden z partnerů nesleduje sport nikdy, zatímco druhý je zarytým fanouškem sportovních přenosů.

Čtyřiadvacet procent dotázaných partnerů uvedlo, že má slabost jejich partnera pro sportovní utkání krátkodobý negativní vliv na vztah. Osmnáct procent dotázaných pociťuje dlouhodobý negativní efekt na partnerství, ve srovnání s dvanácti procenty sportovních fanoušků, kteří pociťují výrazné negativní rozdíly.

Devětadvacet procent diváků přitom zmiňuje také negativní dopad televizních sportovních přenosů na partnerskou intimitu a sexuální život, zatímco devatenáct procent dotázaných přiznává, že s nimi partnerky či partneři kvůli sledování sportu v televizi odmítají mít sex.

So, 06/08/2016 - 20:17
Co na to říkáte?
TOPlist